ТОМАКС ИМОТИ ООД
Брокер недвижими имоти
Пловдив
под-изпълнител, свободна практика

Пловдив под-изпълнител, свободна практика

АГЕНЦИЯ ЗА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ оперираща на пазара от над 17 години.

Отговорности

Посредничество при покупко-продажби и отдаване под наем на недвижими имоти.
Събиране на информация, изготвяне на оферти и организиране на огледи.

Изисквания и необходими умения

- Средно или Висше образование;
- Добра компютърна грамотност;
- Желание за професионално развитие в сферата на недвижимите имоти в дългосрочен план;
- Високо равнище на социалните и комуникативни умения;
- Отлична организираност и умения за работа в динамична среда;
- Мотивираност, последователност и амбициозност;
- Отговорно отношение към работния процес.

Ние Ви предлагаме

- Възможност за професионално развитие и квалификация;
- Отлични условия на труд и индивидуално работно място оборудвано с компютър, интернет и телефон;
- Високи доходи (свързани с реални резултати от работата);
- Трудов договор.

Информация за контакт

Телефон: 0887 884 884