Conversion Agents und Retention Agents
Гр. София
От 3000 до 4000 лв.

Гр. София длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

MLM Global Group е динамично развиваща се компания за маркетинг, дигитални и телекомуникации, която работи активно в САЩ, а отскоро и в България. MLM Global Group изгражда дългосрочни, двупосочни партньорства, които носят максимален ефект и резултати за бизнеса.

Ако владеете свободно немски, имате опит във FX индустрията, желаете да работите в сигурна и същевременно вълнуваща среда с атрактивно парично възнаграждение, то MLM Global Group е правилното място за Вас

Conversion Agents
Retention Agents

Кандидатствайте по обявата сега и ще имате изключителната възможност да се присъедините към чудесен екип от професионалисти.

Отговорности

Добър немски език

Изисквания и необходими умения

Ние Ви предлагаме

Информация за контакт

Телефон: 0887389520

VCD