Дентален асистент, Медицинска сестра
София, ж.к. Младост 4
От 1000 до 1500 лв.

София, ж.к. Младост 4 длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

За нас

МЕДИКО ДЕНТАЛЕН ЦЕНТЪР ДЕНТАЛНА КЛИНИКА ПЕТЪР ДУЧЕВ АД,
част от международната франчайзингова група INTERNATIONAL TM ZABLOTSKYY CLINIC, търси да увеличи екипа си с енергична и позитивна личност на длъжност
ДЕНТАЛЕН АСИСИТЕНТ-МЕДИЦИНСКА СЕСТРА.
Търсим нови кадри за новата ни дентална клиника в ж.к. Младост 4.
Всеки, който има желание да работи в млад екип, много модерна среда, да има отговорна, стабилна работа и доходи може да кандидатства по нашата обява.

Отговорности

Не се изисква опит в тази сфера, както и специализирано образование. Ние инвестираме в обучение, специализация и кариерно развитие на нашите служители.
Работи се на график, на пълен работен ден и трудов договор.

Изисквания и необходими умения

- умение да работи с хора, да е усмихнат и позитивен;
- умения за работа с компютър (Internet, MS Office) и специализирани софтуерни продукти;
- комуникативност;
- организираност;
- желание за професионално развитие;
- отношение към детайлите;
- готовност да поема отговорност;
- инициативност;
- да работи самостоятелно и ефективно в екип;

Ние Ви предлагаме

- добро заплащане, допълнителен социален пакет от услуги
- постоянна работа
- пълно работно време
- фирмено обучение
- специлизирано образование и ценз
- приятелска и мотивираща професионална среда

Информация за контакт

Телефон: 0878 700 911

JobTiger Banner