Детегледач
София - град
От 1000 до 1500 лв.

Детегледач

София - град длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Център за настаняване от семеен тип за деца без увреждания " Любен Каравелов", който е част от Столична община, търси да пресъедини към екипа си служител на длъжността "Детегледач".
Служебните задължения към посочената кандидатура, се състоят в пряка работа с деца, лишени от родителска грижа и се изпълняват в сменен режим на работа - с дневни и нощни смени.
Приемат се кандидатури до 15.07.2024г., на посочения имейл : cnstvrubnica@abv.bg, където ще бъдат очаквани вашите автобиографии и кратък мотивационен текст, за нагласата ви, да работите с деца в риск.
Предишен опит в сферата на социалните услуги не се изисква, за заеманата длъжност, както и специализирано образование.
Ще бъде осъществявана връзка само с одобрени кандидати, с които ще се свържем за интервю.

Отговорности

Служители, пряко ангажирани с ежедневните нужди на настанените деца.

Изисквания и необходими умения

Не се изисква предишен опит.

Ние Ви предлагаме

Сигурна и стабилна работна среда, в общинска структура.

Информация за контакт

Телефон: 0898 244 931

ITCD 2024 Employers