Алфа Консулт България ООД
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Докер
София
От 2000 до 3000 лв.

Докер

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Описание на позицията

За наш клиент в търсим да назначим Докер

Изисквания към кандидата:
• Опит на сходна позиция;
• Познаване на офис пакета на Майкрософт;
• Англисйки или Немски ще се счита за предимство;
• Лиценз за управление на мотокар;
• Отговорен и прецизен към поставените задачи.

Основни задължения за позицията:
• On-time provision of materials for production + customer orders;
• Чекиране и съхранение на пристигащи стоки;
• Товаро-разтоварващи дейности при изпращане на стоки;
• Отговорсност и организираност при работа със стоките и поставените задачи.

Фирмата предлага:
• 40 часова работна седмица;
• Ваучери за храна на стойност 200лв;
• Процентов бонус към заплатата спрямо прослужени години в компанията.

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителен подбор по документи.

Телефон за информация: 0888 599 664 - Николай Стоянов

Лиценз № 2892 - 10.10.2019

Информация за контакт

Телефон: 0895158133

ITCD 2024 Employers