АБЕЦЕ Комюникейшън ЕООД
Домашна помощница за Англия, с настаняване
гр. Лондон, Великобритания
От 4000 до 5000 лв.

гр. Лондон, Великобритания длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

Агенция ”АБЕЦЕ Комюникейшън” търси домашен/на помощник/ца с настаняване в дома на семейството, за свои клиенти, живеещи в къща в кв. Челси, гр. Лондон, Великобритания.

Работни условия:

- Семейството се състои от четирима души - майка, баща и две момчета на 11 и на 16 години.
- Не се изисква владеене на английски език (майката е българка).
- Работни дни - от понеделник до събота. Почивен ден - неделя. 4-5 платени ваканции през годината между 2 и 4 седмици, когато семейството пътува, както и платен летен отпуск.
- Ангажиментът е дългосрочен.

Отговорности

- Сутрин - приготвяне на закуска;
- През деня - подреждане, пазаруване, приготвяне на вечеря;
- Помощ в оправянето на багаж при пътуване на семейството (не се изисква домашната помощница да пътува с работодателите);
- За почистване на къщата, пране и гладене идва друг човек - 4 пъти в седмицата.

Изисквания и необходими умения

- Отговорност и коректно отношение, организираност;
- Не се изисква предишен опит.

Ние Ви предлагаме

- Стартово Месечно заплащане – 3800 лв;
- Настаняване в самостоятелна стая в къщата на работодателите със самостоятелна баня.
- Осигурени са също: храна, ползване на всички консумативи от къщата, интернет, телевизия;

Ако това предложение Ви е заинтригувало, моля изпращайте автобиография и актуална снимки. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю в агенцията. Агенцията НЕ ИЗИСКВА такса от кандидатите за работа.

Агенция за детегледачи/ки "АБЕЦЕ Комюникейшън" притежава лиценз за извършване на посредническа дейност № 2266 от 03.05.2017 г.

Информация за контакт

Телефон: +359 888617941

JobTiger Banner