EVN България – Твоята енергия. Твоето бъдеще.
Експерт, договори
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Отговорности

- Отговаря за договорито по надзор, геодезия и проектиране;
- Участва в обществени поръчки за договори по надзор, геодезия и проектиране, СМР и кастрене;
- Съгласува технически изисквания по договори;
- Координира между клиентските енергоцентрове и изпълнителите по тези договори;
- Изготвя справки за неизпълнени и просрочени заявки, наличност на средства по договори;
- Съдейства за разрешаване на казуси по съответните договори.

Изисквания и необходими умения

- Висше образование; с предимство е с техническа насоченост;
- Опит в сходни дейности е предимство;
- Умения за работа с MS Office продуктите; опит в рабта със SAP е предимство;
- Комуникативни умения и умения и нагласа за работа в екип;
- Шофьорска книжка, Кат.B.

Информираме Ви, че дружествата от групата на EVN България са администратори на лични данни по смисъла на Общия регламент за защита на данните и Закона за защита на личните данни. Обработването на Вашите лични данни е с цел подбор на персонал и е на основание на предприемане на стъпки по искане от субекта на данните (т.е. Вие) преди сключването на договор. Срокът на съхранение е шест месеца след приключване на подбора. Събирането на личните данни е изискване при подбор на персонала и непредоставянето им ще доведе до невъзможност за следващи действия от страна на дружествата. Можете да се запознаете с нашата Декларация за поверителност на дружествата от групата на EVN България за кандидати за работа на сайта на компанията.

Ние Ви предлагаме

- Работа в сплотен и организиран екип от опитни експерти;
- Интензивно въвеждане и личен ментор и план за работа за първите 6 месеца.
- Възможност за професионална реализация в международна компания, в която се ценят уважението, коректността, професионалния подход, отговорността, сътрудничеството и ангажираността;
- Много добър социален пакет – допълнително здравно застраховане, гъвкаво работно време, възможност за работа от разстояние, карти за спорт на преференциални цени, участие в спортни събития и спартакиади, безплатни обучения и курсове и др.

Ако това предложение Ви е заинтригувало, изпратете ни подробна автобиография и кратко мотивационно писмо, като използвате бутона „Кандидатствай“.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
ITCD 2024 Employers