Бизнесс Аутсорсинг Солюшънс ЕООД
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Експерт машинен оператор
гр. Плевен

гр. Плевен длъжност на пълно работно време

,,Бизнесс Аутсорсинг Солюшънс“ ЕООД е лицензирана агенция за подбор и консултиране на персонал, която е създадена с идеята за подпомагане на заетостта на територията на България. Нашата мисия е да запознаем доказаните работодатели в страната със стойностните служители!

За доказано добър и надежден наш клиент, търсим подходящ кандидат на длъжността:

ЕКСПЕРТ МАШИНЕН ОПЕРАТОР

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
• Актуална автобиография;

За повече информация: 0882 210 312/ 0882 210 464

Ако смятате, че нашето предложение е интересно на Вас, моля изпратете автобиографията си като кандидатствате онлайн!
Благодарим на всички кандидати, но ще се свържем само с одобрените за позицията!
„Бизнесс Аутсорсинг Солюшънс" ЕООД е лицензиран трудов посредник /№3191/2021г/. Ако търсите нови възможности, може да се обърнете към нас. Ние ще ви помогнем да откриете вашето работно място.

Отговорности

• Контролира машините на производствената линия;
• Следи показателите на машините по време на работния процес;
• Извършва товаро-разтоварна дейност посредством стакер;
• Почиства работните машини и подрежда работното място;
• Спазва правилата за лична и производствена хигиена и основните изисквания за здравословни и безопасни условия на труд.

Изисквания и необходими умения

• Завършено средно образование;
• Техническата грамотност е предимство;
• Отговорност и самодисциплина при изпълнение на трудовите задължения;

Ние Ви предлагаме

• Трудов договор и въвеждащо фирмено обучение;
• Мотивиращо възнаграждение;
• Сигурно заплащане, съобразено с инфлацията;
• Работно време - 8 часа, с възможност и за нощен труд;
• Приятна работна среда.

Информация за контакт

Телефон: 0882210312

JobTiger Banner