Пощенска банка / Юробанк България АД
Експерт Оперативно управление и контрол на данни
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ние сме Пощенска банка, в която високо ценим и споделяме:

Вдъхновяващо ЛИДЕРСТВО с непрекъснат стремеж към иновации;

Доказана СТАБИЛНОСТ съчетана с ефективност, традиция и модерност;

Динамично РАЗВИТИЕ свързано с нови предизвикателства и перспективи;

Изключителна ЕКИПНОСТ изградена на взаимно доверие и подкрепа.

Имаме 30-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България.

Ние сме модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови

решения на своите клиенти.

За нас най-важни са хората! Отваряме вратите си за успешна реализация на

амбициозните и талантливите, които имат шанс да израстват в компанията и да станат

утрешните успешни лидери.

За работа в град София търсим да назначим мотивиран, отговорен и аналитичен колега за ролята на:

Мисия на отдела:

Отделът е създаден с мисия целенасочено и устремено да усъвършенства средата и процесите, свързани с клиентски данни. Екипът се стреми към изграждане на подходяща стратегия и дизайн на системите с цел поддържане на актуална информация за клиентите, осигуряване високо качество на данните и създаване на централизирани процеси за контрол на клиентски данни и управление на високорискови групи клиенти и дейности.

Основен фокус на отдела е стремеж към постоянно подобряване на съществуващи и създаване на нови процеси, с които да постигаме мисията си и положените усилия да имат реална добавена стойност и измеримост. Работата е изключително динамична и изпълнена с предизвикателства, които посрещаме заедно като екип и уверени, че при наличие на съвместни усиля, екипност и постоянство няма невъзможни цели.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

Осъществяване на регулярен мониторинг и контрол във връзка с високорискови групи клиенти и дейности (високорискови клиенти, чуждестранни клиенти, пълномощни, досиета за взаимни фондове и др.).
Проследяване качеството и пълнотата на клиентските данни в банковите системи и необходимите оригинални документи.
Активно участие в проекти и инициативи относно управлението на данни.
Поддържане на много добри познания относно съществуващите полета и функционалности, свързани с клиентската база данни и съответните банкови процедури.
Активно участие при тестване на нови версии/функционалности, свързани с клиентската база данни.
Анализиране на възникнали специфични казуси, респективно излагане на конкретни предложения за решение.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

Много добри познания относно процедурите за регистрация и актуализация на клиенти.
Познаване на функционалностите на основната банкова система.
Компютърни умения: Word, Excel, PowerPoint, Outlook – добри познания.
Умения за работа в екип.
Комуникативни умения.
Висше икономическо образование.

ПРЕДЛАГАМЕ ТИ:

Атрактивно възнаграждение и допълнително финансово стимулиране
Възможност за професионално и личностно развитие
Ясно дефинирани кариерни пътеки
Непрекъснати обучения и програми за развитие на потенциала
Допълнително здравно и пенсионно осигуряване
Работа в приятелскa и динамична среда
Участие в разнообразни социално-отговорни дейности
Карта Multisport на преференциална цена
Преференции при ползване на банковите ни продукти

Ако желаеш да бъдеш част от успеха на Пощенска банка и да откриеш вселена от нови възможности, изпрати автобиография и актуална снимка.