Пощенска банка / Юробанк България АД
more than 300 служителя Apply See employer
Експерт отчетност и анализи в Управление на проблемни активи
София
full-time

София full-time

Job Description

Ние сме Пощенска банка, в която високо ценим и споделяме:

Вдъхновяващо ЛИДЕРСТВО с непрекъснат стремеж към иновации;
Доказана СТАБИЛНОСТ съчетана с ефективност, традиция и модерност;
Динамично РАЗВИТИЕ свързано с нови предизвикателства и перспективи;
Изключителна ЕКИПНОСТ изградена на взаимно доверие и подкрепа.

Имаме над 30-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България. Ние сме модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.

За нас най-важни са хората! Отваряме вратите си за успешна реализация на амбициозните и талантливите, които имат шанс да израстват в компанията и да станат утрешните успешни лидери.

Присъедини се към нас и бъди част от екипа на Пощенска банка!

Пощенска банка е точното място за ТЕБ!

За работа в град София, ЦУ на Пощенска банка търсим да назначим мотивиран, отговорен и аналитичен колега за ролята на:

Експерт Отчетност и Анализи в Управление „Управление на проблемни активи“

Основни задължения, свързани с позицията са:
• Изготвя дневни, седмични и месечни отчети и анализи за основните ключови показатели на Управление „Управление на проблемни активи“;
• Изготвя дневни и месечни отчети за резултатите на Управление „Управление на проблемни активи“;
• Участва в изготвянето на презентации, представящи постигнатите резултати и за основните показателите на Управление „Управление на проблемни активи“;
• Обработва и поддържа база данни, свързани с дейността на Управление „Управление на проблемни активи“;
• Участва в изготвяне на бюджета за Управление „Управление на проблемни активи“;
• Прави предложения за подобряване на отчетите/анализите и оптимизация на работния процес в отдел Риск и политика/ Управление „Управление на проблемни активи“.

Основни изисквания, свързани с позицията са:
• Висше икономическо образование;
• Професионален опит в отчитане/анализиране е предимство;
• Мотивация за постигане на резултати;
• Много добри аналитични и комуникативни умения;

• Отлична компютърна грамотност (MS Office);
• Умения за работа в екип.

Предлагаме ти:
• Атрактивно възнаграждение и допълнително финансово стимулиране;
• Възможност за професионално и личностно развитие;
• Непрекъснати обучения и програми за развитие на потенциала;
• Допълнително здравно и пенсионно осигуряване;
• Работа в приятелска и динамична среда;
• Участие в разнообразни социално-отговорни дейности;
• Карта Multisport на преференциална цена;
• Преференции при ползване на банковите ни продукти

Ако желаеш да бъдеш част от успеха на Пощенска банка и да откриеш вселена от нови възможности, изпрати ни своята автобиография, със снимка и мотивационно писмо.
Контакт ще бъде осъществен с всички кандидати, одобрени след предварителен подбор, при пълна конфиденциалност.

ITCD 2024 Employers