Хорайзънс България ЕООД
Експерт подбор на технически кадри за чужбина
София

София длъжност на пълно работно време

За нас

„ Експерт подбор на технически кадри за чужбина “
(строителство)

Horizons е консултантска фирма с 18-годишен опит на пазара в България, специализирана в подбор на персонал на управленско и експертно ниво. Компанията комбинира ефективността на класическия подход с най-добрите практики на директния контакт и управлението на проекти в областта на човешките ресурси. Ние предлагаме многообразие от възможности за кариерно развитие в контекста на различни проекти, компании и функции.

Кои са те?

Наш клиент е Sunotec Group - иновативен международен холдинг, развиващ дейност в областта на възобновяемите енергийни източници. Компанията специализира в изграждането на фотоволтаични паркове и към момента е инсталирала повече от 3.5 GW обща мощност в различни държави по света.
Във връзка с непрестанното разширяване на фирмената дейност и нарастващия обем на работата по проектите им, търсим отговорен и опитен професионалист за позиция:
„Експерт подбор на технически кадри за чужбина “

Отговорности

Какво е ключово за позицията?

• Опит с подбор на технически кадри за строителния или сходен бранш
• Добри компютърни умения – MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
• Практически умения в управлението на човешки ресурси

Какво ще очакваме от вас?

• Преглед и селекция на кандидатури за технически кадри (напр. монтажници и електротехници)
• Активна комуникация с потенциални кандидати
• Провеждане на интервюта с одобрените кандидати и оценка на представянето им
• Търсене на нови канали за привличане на персонал
• Координиране процесите на подбор и наемане на служителите, както и подготовка за тяхното заминаване за чужбина
• Администриране на кандидатурите (картотекиране, архивиране, регистриране на документи, поддържане на бази данни и др.)
• Проучване пазара на труда в сектора

Изисквания и необходими умения

Какви лични качества търсим?

• Познаване отблизо спецификите на подбор в строителния бранш, сформиране на строителни бригади
• Умения за работа в динамична и предизвикателна среда
• Лоялност, инициативност, гъвкавост
• Способност за поемане на самостоятелна отговорност и планиране на ежедневните задачи
• Фокус към детайлите
• Желание за работа в екип и постигане на резултати
• Съблюдаване и спазване на поставените срокове

Ние Ви предлагаме

Какво предлагаме ние?

• Трудов договор на пълно работно време
• Атрактивно заплащане
• Коректно отношение от страна на работодателя
• Работа в професионална, приятелска и динамична среда
• Допълнително здравно осигуряване
• Мултиспорт карта
• Обучение и опит в международна компания, един от лидерите във фотоволтаичния бранш

Информация за контакт

Телефон: 02 963 43 23 (112)

VCD