Експерт себестойност и цени
Нови Искър
От 1500 до 2000 лв.

Нови Искър длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Повече от 15 години Изи Консулт e доверен партньор в предоствянето на персонализирани решения за подбор и управление на персонал. Стремежът ни да бъдем близо до всички участници в процесите и да отговорим на индивидуалните нужди на всеки клиент ни подтикна да изградим национално и международно присъствие в четири държави с офиси в София, Пловдив, Варна, Бургас, Шумен, Крайова, Белград и Франкфурт.

Като лидер на пазара, ние постоянно проучваме най-новите тенденции в света на човешките ресурси, водени от мисия ни - да изграждаме дълготрайни партньорства с нашите клиенти, кандидати и служители.

За един от нашите партньори, търсим Експерт себестойност и цени, за да се присъедини към екипа им.

Отговорности

Задължения и отговорности:

• Следи за точното изготвяне на вътрешнозаводските себестойности;
• Подава актуализация на цени към търговските отдели;
• Изготвя оферти за търгове и търговски преговори с фирми - клиенти;
• Изготвя справки, отчети и документи, свързани с ценообразуването;
• Води ежедневна комуникация с различи отдели на компанията.

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидатите:

• Опит на подобна позиция – 1 година;
• Висше икономическо образование;
• Компютърна грамотност;
• Отлични умения за работа в MS Excel;
• Английски език на работно ниво ще се счита за предимство;
• Умения за работа в екип, прецизност, организираност и отговорност.

Ние Ви предлагаме

Като част от екипа, ще получиш:

• Отлични условия на труд и възнаграждение;
• Трудов договор на пълни осигуровки;
• Ваучери за храна;
• Стандартна 5 дневна работна седмица;
• Социални придобивки.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте и ни изпратете Ваша актуална автобиография.
Нашите услуги са напълно безплатни за кандидатите.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.
JobTiger Banner