Експерт управление на клиентски запитвания с немски език
София
Над 5000 лв.
 Подходяща за бежанци

София длъжност на пълно работно време Над 5000 лв.  Подходяща за бежанци

За нас

Бързоразвиваща се агенция за подбор и обучение на кадри.

Отговорности

Входящи телефонни разговори с клиенти в Германия
Въпроси относно договори и фактури на текущи клиенти на голям немски телекомуникационен оператор
Индивидуални решения за телефонни и интернет тарифи
Предлагане на интересни и подходящи за клиентите опции

Изисквания и необходими умения

Ако ти:
- Владееш много добре немски език (B2/C1)
- Имаш добри умения за работа с кoмпютър
- Обичаш общуването с клиенти
- Си мотивиран, позитивен и амбициозен да поставяш все по-високи цели
си добре дошъл при нас!

Ние Ви предлагаме

- Работна позиция на пълно работно време, на 4 или 6 часа по желание
- Възможност за работа от вкъщи след четвърти месец по преценка на ръководителя
- Обучение и въвеждане в работата от треньори
- Възможности за професионално развитие
- До 26 дни платен годишен отпуск
- Допълнително здравно осигуряване

Информация за контакт

Телефон: 0894396801

JobTiger Banner