Алфа Консулт България ООД
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Експерт Управление на зони
Русе

Русе длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Фирма Алфа Консулт България, търси да назначи служител за свой клиент на позиция експерт Управление на зони.

Ако ти притежаваш:

• висше образование;
• умение да работиш с MS Excel и да правиш анализ на цифрови данни;
• желание да придобиеш нови знания и умения;
• комбинативно мислене;
• умения да работиш в динамична среда.

Описание на длъжността:

• контролираш извършването на мониторинг и анализ на данни;
• следиш за спазването на стандартите във фирмата;
• комуникираш с колеги и партньори в цялата страна по повод всички процеси, свързани с управлението на зони;
• анализираш причините за допуснати дефекти;
• налагаш финансова санкция при констатирано нарушение на действащите стандарти.

Фирмата предлага:

• 8-часов работен ден в 5-дневна работна седмица;
• осигуровки на пълното възнаграждение;
• обучение, което ще ти даде стабилна основа за старт;
• млад и позитивен екип, на когото можеш да разчиташ при нужда.

Телефон за допълнителна информация: 089 3022 811

Ако проявявате интерес, моля изпратете автобиография или заповядайте на място в нашия офис на ул. Кирил Старцев 1 / до централна поща/ гр. Русе.

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителен подбор по документи.

Информация за контакт

Телефон: 089 3022 811

NCD2024 Banner