EVN България – Твоята енергия. Твоето бъдеще.
Експерти, Билинг
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Отговорности

- Извършване на корекции на фактури;
- Издаване на фактури за допълнително начисление;
- Обработване на процедури по промяна на собственост на обект и прекратяване на доставка и ползване на мрежови услуги;
- Смяна на тарифност и промяна на цени;
- Подготвяне на справки за потребление;
- Набиране, уточняване и актуализация на клиентски данни;
- Въвеждане на данни, необходими за фактуриране на нови места за потребление;
- Организиране на обработка на данни за клиенти за топлоенергия и услуги;
- Организиране и провеждане на тестове на доработки и формуляри;
- Подготовка на данни, анализиране и отстраняване на грешки;
- Анализ на данните и дефиниране и обработка на справки и репорти;
- Анализ на възможности за оптимизация и автоматизация на масови дейности.

Изисквания и необходими умения

- Висше икономическо или техническо образование.
- Умения и опит за работа с бази данни и извличане и обработка на данни по зададени критерии.
- Tехнически знания и умения, свързани с електрическата и/или топлинната енергия ще се считат за предимство.
- Технически и икономически познания, свързани с процеса на фактуриране.
- Познаване на нормативните и законови изисквания за издаване и коригиране на фактури.
- Работа с големи бази данни и и извличане и обработка на данни по зададени критерии.
- Владеене на английски е предимство.
- Свободно ползване на MS Excel - ниво за напреднали, специфични формули и функции. Познанието по различини билинг или счетоводни програми ще се счита за предимство.

Ние Ви предлагаме

- Коректен работодател с утвърдено име на българския пазар;
- Интензивно въвеждане и личен ментор и план за работа за първите 6 месеца;
- Ясни задачи и утвърдени процеси на работа;
- Отличен социален пакет:
- Ваучери за храна и допълнителни средства за празници;
- Допълнително здравно застраховане;
- Гъвкаво работно време и възможност за работа от разстояние;
- Карти за спорт на преференциални цени;
- Участие в спортни събития и спартакиади, безплатни обучения и курсове и много др.

Ако това предложение Ви е заинтригувало, изпратете ни подробна автобиография, като използвате бутона „Кандидатствай“.

Срок за кандидатстване: 17 юли 2024 г.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Информираме Ви, че дружествата от групата на EVN България са администратори на лични данни по смисъла на Общия регламент за защита на данните и Закона за защита на личните данни. Обработването на Вашите лични данни е с цел подбор на персонал и е на основание на предприемане на стъпки по искане от субекта на данните (т.е. Вие) преди сключването на договор. Срокът на съхранение е шест месеца след приключване на подбора. Събирането на личните данни е изискване при подбор на персонала и непредоставянето им ще доведе до невъзможност за следващи действия от страна на дружествата. Можете да се запознаете с нашата Декларация за поверителност на дружествата от групата на EVN България за кандидати за работа на сайта на компанията.
ITCD 2024 Employers