HRS Bulgaria
50 - 300 служителя Apply See employer
Електромонтьор
Варна
full-time

Варна full-time

Job Description

HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

За наш клиент, водеща фирма в сферата на хранително-вкусовата промишленост, търсим амбициозен и ентусиазиран кандидат, който да се присъедини на позиция:

Задължения:

Техническа поддръжка на машините при спазване на технологичните правила;
Трудови задачи и задължения, характеризиращи описанието на длъжността;
Разчита конструктивна и технологична документация и електрически схеми;
Следи за техническата изправност на електропроводните линии и мрежи и определя необходимостта от ремонт;
Извършва техническо обслужване, поддръжка и ремонт на техниката;

Основни изисквания:

Образование; Средно или Висше техническо образование;
Минимум 2 години като електромонтьор;
Ориентираност към постигане на резултати;
Добри компютърни умения(MS Office-Word, Excel);
Опит с машини в хранително - вкусовата промишленост се счита за предимство;
Мотивация за придобиване на нови знания и личностно развитие;

Компанията предлага:

Трудов договор - пълно осигуряване;
Отлично възнаграждение;
Работа в бързоразвиваща се фирма;
Организирани обучения на работното място;
Осигурен транспорт;
Стандарно работно време ( понеделник до петък );

Ако посочената позиция представлява интерес за Вас, изпратете автобиография с актуална снимка.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers