Eлектроспециалист
гр. Велико Търново
От 1500 до 2000 лв.

гр. Велико Търново длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

НОЛА 7 е професионална компания, утвърдила се на пазара като лидер в проектирането и изграждането на съоръжения за водно-развлекателния и туристическия сектор.

Притежаваме над 25 години опит в планиране и консултиране; проектиране и дизайн; изграждане и поддръжка на различни типове обекти, като:
Аквапаркове;
Анимирани музикални фонтани;
Сложни системи от плувни басейни;
СПА и Уелнес центрове;
Развлекателни оазиси;
Спортни центрове.

Отговорности

- добри технически познания в областта;
- опит в изработване и тестване на електротабла;
- опит в окабеляване и подвързване на консуматори с активни и реактивни товари;
- монтаж на различни типове кабелни скари;
- извършване на ремонтни дейности.

Изисквания и необходими умения

• Средно техническо образование - електроспециалност
• Умение за работа в екип

Ние Ви предлагаме

• Работно място с разнообразни и интересни задачи.
• Възможности за професионално развитие чрез разширяване на познанията и придобиване на ценен опит.
• Атрактивно заплащане.

Информация за контакт

Телефон: 0882444221

VCD