Електротехник
гр. Нови Искър
От 1000 до 1500 лв.

гр. Нови Искър длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Easy Consult е компания изцяло насочена в управлението и развитието на човешките ресурси. Нашата цел е да подкрепяме хората в плануването и развитието им по кариерната стълбица. Благодарение на индивидуалния ни подход към всеки клиент, ние станахме една от най-бързо развиващите се компании в България.

Търсим мотивиран и опитен човек за екипа на международна компания с над 30 години опит, в сферата на производството на почистващи и кухненски материали.

Отговорности

Какво ще правиш?
- Поддържане в изправност и ремонтиране на машинните съоръжения;
- Координиране дейността по инсталиране и пускане в експлоатация на ново производствено и технологично оборудване;
- Извършване на диагностика на производствените съоръжения;
- Комуникация с партньори на компанията.

Изисквания и необходими умения

Какво търсим в теб?
- Предишен опит;
- Завършено средно специално или висше техническо образование;
- Компютърни умения.

Ние Ви предлагаме

Какво може да ти предложи компанията:
- Отлично стартово възнаграждение + бонус система;
- Стандартно работно време;
- Осигурен транспорт;
- Фирмено обучение и възможност за кариерно развитие.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017.
Careerdays.bg