Алфа Консулт България ООД
под 5 заети служителя Кандидатстване
Електротехник
Русе
От 500 до 1000 лв.

Русе длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Описание на позицията

Фирма Алфа Консулт България, търси да назначи работници за свой клиент:

за позиция ЕЛЕКТРОТЕХНИК:

• средно/ висше образование в областта на Електротехниката (примерно Специалност Електроника на машини и съоръжения от машиностроителната индустрия и т.н.);
• английски език на работно ниво - задължително;
• силно отговорен човек;

Описание на длъжността:
• извършва подготвителни операции и монтаж на различни електрически инсталации;
• следи за изправността, профилактиката и ремонта на електрическите мрежи;
• извършва монтаж и свързване на различни електрически табла;
• сглобява и запоява различни компоненти;

Ако проявявате интерес, моля изпратете автобиография (по желание със снимка) или заповядайте на място в нашия офис на ул. Кирил Старцев 1 / до централна поща/ гр. Русе.

Телефон за информация: 0896 80 84 59

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителен подбор по документи.

Алфа Консулт България ООД - Лиценз № 2579 от 20.07.2018

Информация за контакт

Телефон: 0895158133