SDMV Europe
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Електротехник
други в чужбина, Нидерландия
От 4000 до 5000 лв.

други в чужбина, Нидерландия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

Ние сме оторизиран представител на Работодатели от Европа за набиране на квалфициран персонал за временна и постоянна трудова заетост

Отговорности

На тази позиция ще отговаряте за следното:
Инсталиране, поддръжка и ремонт на електрически системи в жилищни, търговски и промишлени помещения;
Работа с различно електрическо оборудване, включително кабели, ключове, осветителни тела и прекъсвачи;
Инсталиране на електрически кабели, осветителни тела и други електрически компоненти в проекти за ново строителство или ремонт;
Отстраняване на неизправности и отстраняване на електрически проблеми в съществуващи електрически системи;
Тестване на електрически системи, за да се гарантира, че те функционират правилно и безопасно;
Спазване на всички протоколи и правила за безопасност, за да се гарантира безопасното изпълнение на работата;
Сътрудничество с други специалисти, като дърводелци и водопроводчици, за да се гарантира, че електрическите системи са интегрирани ефективно с други системи на сградата;
Поддържане и ремонт на електрическо оборудване, включително двигатели, трансформатори и генератори;
Консултиране на клиентите относно най-добрите начини за модернизиране на електрическите им системи с цел подобряване на енергийната ефективност и спестяване на средства.

Изисквания и необходими умения

Опит по специалността над 2 години

Ние Ви предлагаме

Редовно заплащане всяка седмица

Информация за контакт

Телефон: +359897509628