Електротехник - поддръжка в офис сграда
гр.Пловдив
От 1000 до 1500 лв.

гр.Пловдив длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Вярваме, че най-добрата инвестиция и основа на нашия успех е човешкият ресурс.
И защото успехът ни зависи от уменията, креативността, таланта, мисълта и решителните действия на целия ни екип, ние постоянно развиваме компанията и предоставяме нови възможности за растеж и усъвършенстване на служителите си. Важно е за нас да работят мотивирани хора, които обичат работата си и посрещат ежедневните предизвикателствата с усмивка.

Във връзка с разширяване на ЕКИПА ПО ПОДДРЪЖКА, организацията ни търси служител за специфична работа по поддръжка на бизнес сграда.

Отговорности

- Поддръжка и профилактика на съществуващата ел. мрежа и инсталации;
- Локализира и отстранява възникнали повреди в апаратурата;
- При необходимост изпълнява и други задачи, възложени във връзка с изпълнение на работата;
- Работа по ел. инсталациите при извършването на ремонти и преустройване на офиси и помещения;
- Предимство е умение за работа с различни инструменти и машини.

Изисквания и необходими умения

- бързина и адекватност в работния процес;
- отговорност и лоялност;
- мотивация за работа;
- умения за работа в екип;
- средно електротехническо образование;
- опит на подобна позиция е предимство;
- шофьорска книжка кат. В

Ние Ви предлагаме

- сигурно и мотивиращо заплащане;
- постоянен трудов договор при 8-часов работен ден и спазване на законо-установените почивни дни и отпуск;
- добра работна среда и възможност за развитие.
VCD Banner
JobTiger Banner