Електротехници за Република Ирландия
До Дъблин, Ирландия

До Дъблин, Ирландия длъжност на пълно работно време

За нас

Агенция за подбор на персонал Евролинкс 1903 ЕООД.
Лиценз Nо 262 от 03.08.2018 г

-Като администратор на лични данни гарантираме запазването на конфиденциалност на съдържанието на Вашата автобиография.
-Кандидтствайки за тази позиция, Вие се съгласявате Вашите лични данни да се използват и по други оферти подходящи за Вас.

Отговорности

- Отговорните и качествени кандидати са търсените от нас:
Изпратете Вашата автобиография на английски език. След предварителен подбор,ще се свържем с Вас.

Изисквания и необходими умения

- Опит
- Английски език B1- B2
- Възможности за работа по чертеж.
- Шофьорска книжка е предимство.

Ние Ви предлагаме

Заплащане:
- Заплащане на час 13,00 евро. (данъка върху заплатата е около7% )
- Гарантирани минимум 40 работни часа на седмица.
- Има възможност за извънредните часове - Заплащат се по 1,5 за всеки час върху изработените след 39-тия час за седмицата.
- Постоянен ирландски трудов договор с изпитателен срок 6 месеца.
- Седмично заплащане
- Платен отпуск – 20 дни в годината плюс националните празници.

Настаняване:
- Осигурена квартира, обзаведена самостоятелна стая в споделена къща - наем 65-70 евро на седмица.
- Осигурен транспорт от квартирата до работното място.

Информация за контакт

Телефон: 0887315089

ITCD