Булмаркет ДМ ООД
Електрозаварчик на пристанище
Русе

Русе длъжност на пълно работно време

Отговорности

БУЛМАРКЕТ ГРУП ЕАД, търси да назначи Електрозаварчик на пристанище на порт Булмаркет (на територията на КТМ)

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Извършва електродъгови и газови заварки .
• Участва в извършването на междуремонтни прегледи и текущи ремонти на технологичното оборудване на пристанището.
• Участва в изпълнението на основни ремонти на технологичното оборудване на пристанището..
• Поддържа оборудването в ремонтната работилница чисто и в изправност.
• Подготвя оборудването за предаване на ремонт при необходимост от такъв.

Изисквания и необходими умения

ИДЕАЛНИЯТ КАНДИДАТ ТРЯБВА ДА ПРИТЕЖАВА:
• Опит в работата с ел. съоръжения – портална и тилова техника;
• Професионален опит на подобна позиция;
• Правоспособност за длъжността;
• Средно техническо образование;
• Дисциплинираност и умение за организация на работния процес и при аварии;
• Комуникативност и адаптивност
• Желание за работа на смени (12ч.)

Ние Ви предлагаме

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Възможността да бъдете част от водеща и развиваща се компания;
• Въвеждащо обучение;
• Възнаграждение: основна заплата + допълнителен бонус;
• Ваучери за храна;
• Допълнителна здравна застраховка;
• Транспорт до/от работното място;

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Информация за контакт

Телефон: 082/817690

VCD