Коут България ЕООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Фармацевт за чужбина
Дъблин, Ирландия
Над 5000 лв.

Дъблин, Ирландия длъжност на пълно работно време Над 5000 лв.

COTE Job Agency е трудов посредник за осигуряване на заетост в страната и чужбина. Търсим да назначим Фармацевт/и за наш клиент в Ирландия.

Моля, изпращайте CV на английски език, препоръки (по възможност) и актуална снимка.

ВСИЧКИ УСЛУГИ СА БЕЗПЛАТНИ ЗА КАНДИДАТИТЕ ЗА РАБОТА И СЛУЖИТЕЛИТЕ СЛЕД
ТОВА !

ДИСТАНЦИОННО ИНТЕРВЮ само с подбраните предварително кандидати.

Всички лични данни ще бъдат съхранявани със строга конфиденциалност според GDPR
Лиценз 3394 издаден от АЗ към МТСП

Отговорности

- Предоставя безопасно и ефективно медикаменти на клиенти
- Консултира клиенти относно предписаните медикаменти
- Поддържа подходяща наличност в аптеката, като гарантира правилното съхранение и наблюдение на продуктите за срока на годност
- Съпътстващи дейността задължения

Изисквания и необходими умения

- Завършено образование Магистър - Фармацевт
- Опит - 1г.
- Официален документ доказващ владеенето на Английски език - TOEFEL (iBT-95т. мин.), IELTS (оценка 7 мин.), CAE (ниво - C1 мин.)

Ние Ви предлагаме

- Постоянен договор на пълно работно време (40ч./седмица)
- Работно време от 9:00 - 18:00ч от Понеделник до Неделя (на смени с 2 почивни дни)
- добра атмосфера в добър екип
- опит в голяма верига аптеки
- отлично стартово заплащане с повишаване с опита
JobTiger Banner