HRS Bulgaria
Финансов Контролер
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

Наш партньор е лидер в секторите логистика и производство, с опит и визия за развитие на българския пазар. Компанията се занимава с произвеждане на малки компоненти, които са от изключителна важност в обществото. Поради разрастване на компанията, ние сме в активно търсене на мотивиран, амбициозен и с внимание към детайлите кандидат за позицията:

Отговорности:

Контрол на годишните натрупвания, обръщенията и реалния годишен резултат;
Подгатвяне на финансови отчети и друга специфична информация;
Анализ и управление на седмичния/месечния поток от средства, за да се подпомогнат бизнес операциите;
Упражняване на мониторинг върху процеси касаещи различни финансови резултати на компанията;
Активно участие при казуси касаещи финансовата стабилност на компанията и алармиране при потенциални загуби;
Откриване на потенциали в различните области и подобряване на процесите включващи финансовите операции.

Компанията предлага:

Отлично стартово възнаграждение;
Допълнителни социално придобивки – спортна карта и допълнително здравно осигуряване;
Комуникативно работно място, което е в близост до много автобусни линии и метростанция;
Стандартно работно време – (09:00-18:00) от Пон. до Петък;
Хибриден модел на работа след 6-тия месец в компанията;
Ваучери за храна – 200лв.;
Сплотен екип от млади, позитивни и приятелски настроени професионалисти с призната експертиза.

Изисквания:

Минимум 1-2 години професионален опит на подобна позиция;
Висше образование в сферата на счетоводството и финансите;
Добро владеене на Английски език;
Опит в изготвянето на бюджети ще се счита за сериозно предимство;
Проактивност и аналитично мислене на работното място;
Отлично компютърна грамотност – MS Office(Excel,Power Point, Word).

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers