Геймър съпорт с корейски и английски език
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

В H2H вярваме, че Кандидатите, които срещаме днес, ще бъдат наши Партньори утре.

„Да знаеш чужд език, е като да имаш втора душа“ – Карл Велики

Вземете най-любимото си хоби – играенето на игри и постройте върху него своята кариера.

Бъдещият ви работодател е българска компания в топ 5 в сферата на аутсорсинга.

Отговорности

• Водене на комуникация по чат и имейл, както и в социалните мрежи и форуми с клиенти на Корейски език;
• Отговаряне на запитвания на клиенти с бързина и точност;
• Поддържане на позитивно и професионално отношение към клиентите по всяко време.

Изисквания и необходими умения

• Владеете отлично Корейски език (С1);
• Владеете на много добро ниво Английски език (В2)
• Имате опит в работата с Discord, социалните мрежи и гейминг форуми;
• Сте запалени по компютърните игри и/ или имате опит на подобна позиция.

Ние Ви предлагаме

• Дългосрочна заетост в бързоразвиваща се компания;
• Възможност за развитие;
• Месечно твърдо възнаграждение + бонус схеми;
• Платено обучение;
• Отличен социален пакет.

H2H ви помага да развиете вашия потенциал!

За допълнителна информация се свържете с нас на тел. 0700 12 220
H2H притежава лиценз за подбор на персонал издаден от Национална Агенция по заетостта № 2770.
VCD