Главен готвач
Бургас, Варна, Добрич, София, други в България
От 3000 до 4000 лв.

Бургас, Варна, Добрич, София, други в България длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.
Лиценз за извършване на посредническа дейност по наемане на работа за Република България: № 3687 от 06/03/2024
Лиценз за извършване на посредническа дейност по наемане на работа за Други Държави: № 3688 от 06/03/2024

Отговорности

Да планирате и приготвяте ястия, които отговарят на стандартите за качество и удовлетвореност на клиентите.
Да създавате иновативни рецепти, които отразяват сезонността и предпочитанията на клиентите.
Да управлявате кухненския персонал, гарантирайки, че всички задачи са изпълнени ефективно и навреме.
Да поддържате високи стандарти за хигиена и безопасност във Вашата кухня.
Да сътрудничите с други членове на екипа, за да осигурите безпроблемно обслужване на клиентите.

Изисквания и необходими умения

Минимално 3 години опит като главен готвач или подобна позиция.
Задълбочено разбиране на техниките за готвене и принципите на хранителната наука.
Отлични организационни умения и способност за управление на времето.
Опит в ръководенето на екип и насърчаването на положителна работна среда.
Силни комуникационни умения и способност за работа в екип.
Гъвкавост при адаптирането към променящите се графици и условия на работа.

Информация за контакт

Телефон: 0878586366

ITCD 2024 Employers