Q-ftetaria
Готвач
София

Готвач

София длъжност на пълно работно време

ДЗЕН 1 ЕООД е компанията собственик на известното столично заведение Q-Ftetaria.

Това е място не само за хапване, но е и място подходящо за срещи с приятели или бизнес партньори. Стилът ни е шантав, протировечиво чаровен и изненадващ, кухнята – също! Високи тавани, широки пространства, леко американски стил, примесен с модерен градски софийски дух, красива лаунч музика, отворена тераса и разнообразна кухня.
В нашата кухня се използват висококачествни продукти - био зеленчуци от градинката на баба, млечни продукти от Добрев, меса от кланица с произход, пилешко месо и пресни яйца от свободни кокошки, и други домашно приготвени вкусотии.
Заведението предлага барова част с удобни високи мебели, подходящa за онези сладки срещи на винце и сиренце в добра компания.

Отговорности

Основни задължения:
- Използва по предназначение материалната база, инвентар и съоръжения в кухнята;
- Участва във всички процеси по подготовка и приготвяне на храната от менюто;
- Приготвя с професионализъм, поръчаната храна от клиентите, като спазва прецизно рецептите към менюто: продукти, количество, грамаж;
- Съхранява продуктите, като следи да не се нарушава тяхното качество и годност;
- Подготвя, подрежда, почиства работното място;

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
- Сръчност, бързина и организираност;
- Отговорно отношение към работата;
- Отлична хигиена на работното място;
- Умение за работа в екип;
- Мотивация и желание за работа;

Ние Ви предлагаме

Като част от нашия екип, ние Ви предлагме:
- Мотивиращо възнаграждение;
- Коректно отношение;
- Работа на смени;
- Годишен платен отпуск;
- Допълнително здравно осигуряване;
- Ваучери за храна;
- Отстъпки в ресторанта;
Кандидатствайте по тази обява като ни изпратите CV и актуална снимка.
Можете да ни се обадите и на посоченият телефон: 0886194126
Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати!

Информация за контакт

Телефон: 0886194126

ITCD 2024 Employers