Готвач за ресторант в хотел, Германия
До Шверин, Германия
От 3000 до 4000 лв.

До Шверин, Германия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Агенция за подбор на персонал Eвролинкс 1903 ЕООД. Лиценз Nо 262 от 03.08.2018г.
• Като администратор на лични данни гарантираме запазването на конфиденциалност на съдържанието на Вашата автобиография.
• Кандидатствайки за тази позиция, Вие се съгласявате, Вашите лични данни да се използват и по други оферти подходящи за Вас.
Изпратете Вашата автобиография на английски или немски език. След предварителен подбор, ще се свържем с Вас.

Отговорности

Семеен хотел със самобитни атракции, около него.
Близо до Шверин, Визмар, Хамбург.
Заминаване след 25.04.2021г.

Изисквания и необходими умения

- Говорим немски език /А2-B1/ - Задължителен
- Опит, като готвач.

Ние Ви предлагаме

- Заплащане стартово - 10,50 час
- Трудов договор;
- Минимум 40 часа седмично, има възможност за допълнителни часове;
- Осигурена квартира и храна в хотела;
- Започване - при проверен наш немски партньор.

Информация за контакт

Телефон: 0887315089

ITCD