Готвачи за Ирландия с опит и английски език
Дъблин, Република Ирландия
От 4000 до 5000 лв.

Дъблин, Република Ирландия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

Mirual Recruitment Ltd. е агенция за подбор на квалифициран персонал за Република Ирландия.

Отговорности

- Участие във всички операции по първична обработка на продуктите за ястия в кухнята
- Спазване на утвърдената технология за производството на готварска продукция и рецептите за състава, количеството и качеството на влаганите продукти
- Работите по установени фирмени стандарти за приготвянето на храната
- Гарантирате стриктното изпълнение на стандартите на компанията, вътрешно-фирмени правила, стандарти и документи;
- Отговорно използване на служебното оборудване и инвентар

Изисквания и необходими умения

- Минимум 2 години опит
- Английски език
- Опит в рибен ресторант
- Подходящо образование е предимство
- Отлично познаване на рецепти и стандартизация
- Организираност и динамика в работния процес
- Изградени умения за работа в екип

Ние Ви предлагаме

- Работа в рибен ресторант с утвърдени стандарти
- Работа на смени - 40 часа на седмица, работна седмица от 4 дни (10 часа на ден) с 3 почивни дни, работно време от 10:00 до 22:00ч.
- 15 евро / час

Информация за контакт

Телефон: 087 605 2450

VCD