Градинар
София
От 1500 до 2000 лв.

Градинар

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Ние сме фирма за озеленяване. Дейността ни е свързана с изграждане на нови градини, поддържане на съществуващи такива, редица еднократни услуги.
Ние ценим високо труда на нашите колеги, предлагаме приятелско отношение, коректно заплащане и бонуси при добри резултати. Осигуряваме пълно работно облекло и необходимите предпазни средства при необходимост.

Отговорности

Работата се състои основно в поддържане и създаване на градини. Отговорностите са свързани с изпълнение на задачите поставени от технически ръководител, пазене на предоставената техника и инвентар.

Изисквания и необходими умения

Препоръчително е кандидатите да са здрави физически. Умения за работа с градински машини и шофьорска книжка "B" категория са предимство, но не са задължителни. Може да кандитстват и жени.

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме коректно заплащане, бонуси, приятелско отношение и възможност за развитие. Работен ден от понеделник до петък, от 08 до 17 часа. Стартова заплата 1400лв чисто. Трудов или граждански договор. Изпитателен срок 1 месец.
JobTiger Banner