Bam works B.V
Градинар - поддръжка на обществени зелени площи
други в чужбина, Нидерландия
От 4000 до 5000 лв.

други в чужбина, Нидерландия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

BAM WORKS е агенция за заетост, специализирана в осигуряването на персонал за работа в селскостопанския сектор. Гъвкавостта и адаптивността ни към актуалния пазар на труда ни позволяват да работим в такива отрасли на селското стопанство, като: работа в оранжерии и градини, работа на полето и грижа за животните. Разширявайки дейността си, ние осигуряваме и служители в техническия сектор. Номер на вписване в регистъра на агенциите по заетостта: 24717

Отговорности

Търсим градинар! Обичате ли да работите с растения и имате основни познания за градинските инструменти? Кандидатствайте!

Цялостна работа по градинарство и поддръжка.

Градинарска работа на обществени места в определени общини, както и поддръжка на градини. Работните задачи са например работа с ножица за жив плет, храсторез, косачка за трева, гребло и др.
Работно време

Работните дни обикновено са от 7,30 до 16,30 ч.

Работните графици се съгласуват с клиента, като това важи и за потвържденията за празници.

Изисквания и необходими умения

Предпочита се опит в работата с градини, растения и др.
Да сте в добра физическа форма и сте в добро здраве
Предпочита се владеенето на английски или немски език
Можете да работите самостоятелно, но и в екип, гъвкави сте и мотивирани
Предпочита се шофьорска книжка - B категория
Свидетелство за съдимост

Ние Ви предлагаме

Заетост със стабилна работа и холандски договор.
Заплатата ви ще се формира от следните суми:
Започвайки с основна брутна заплата от 13.27 евро на час
Възможни са повишения в зависимост от мотивацията да научите повече в компанията, за да станете независими.
Седмично плащане в евро
Удръжка за здравно осигуряване: 35,33 евро на седмица
Настаняване 106 евро на седмица

Информация за контакт

Телефон: +359 877 708 686

ITCD 2024 Employers