ОЗОН ЕНТЪРТЕЙНМЪНТ АД
more than 300 служителя Apply See employer
Графичен дизайнер
Other Bulgarian
full-time

Other Bulgarian full-time

Job Description

Озон Ентъртейнмънт АД е един от най-големите и бързо развиващи се магазини за електронна търговия в България. Настоящото ни портфолио включва ozone.bg, baby.bg и международните ни уебсайтове в Румъния, Гърция и Хърватия, както и нашите физически магазини Ozone Games, Ozone Live, PhotoPavilion и издателство Artline Studios. Във връзка с непрестанния ни растеж се увеличават и нуждите ни от нови попълнения към екипа ни.

Изисквания:

Oбразование в областта на графичния дизайн;
Отлично владеене на Adobe пакет (InDesign, Photoshop, Illustrator, Acrobat);
Опит в сферата на графичния дизайн или предпечата;
Добра компютърна грамотност (MS Word, MS Excel);
Познаване на технологиите за печат и предпечатната подготовка;
Креативност и добра визуална култура.
Предимства:

Опит в работа с графичен таблет;
Знания по типография;
Художествени умения – класическа и дигитална медия;
Добро владеене на английски език.
Задължения:

Дизайн, страниране и предпечат на книги;
Дизайн оформление и рисуване на корици на книги;
Нанасяне на корекции на книги (работа с редактори);
Страниране и адаптация на комикси;
Дизайн и предпечат на рекламни материали (тефтери, книгоразделители, календари, плакати, банери и други);
Дизайн и оформление на дигитални рекламни материали;
Предпечатна подготовка на книги, комикси, рекламни материали.
От нас можеш да очакваш:

Шанс да се присъединиш към една от най-бързо развиващите се компании в България;
Работа на трудов договор в млад и динамичен екип;
Въвеждащо обучение;
Ваучери за храна;
Спортна карта на преференциална цена;
Специални цени и отстъпки за пазаруване от сайта на Ozone.bg.
Ако смятате, че отговаряте на горепосочените критерии и искате да станете част от екипа ни, кандидатствайте, като изпратите актуална автобиография.

ITCD 2024 Employers