SDMV Europe
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Гумаджия в сервиз
други в чужбина, Нидерландия
От 4000 до 5000 лв.

други в чужбина, Нидерландия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

Ние сме оторизиран представител на Работодатели от Европа за набиране на квалфициран персонал за временна и постоянна трудова заетост

Отговорности

правилно позициониране на автомобил върху асансьора;
демонтиране и монтиране на колелата на автомобила;
премахване на балансиращи тежести;
демонтиране и монтиране на гуми върху джантата;
проверка на посоката на въртене на гумите;
балансиране на колелото;
затягане на болтовете на колелата с динамометричен ключ до правилния въртящ момент;
отчитане на наличието на TPMS (система за следене на налягането в гумите);
измерване на дълбочината на протектора на гумите и маркиране на гумите;
извършване на визуална проверка, включително на монтажа на спирачната система;

Изисквания и необходими умения

Опит и мотивация

Ние Ви предлагаме

Атрактивно седмично заплащане, постоянен договор, осигуровки, квартира и транспорт до/от работното място!

Информация за контакт

Телефон: +359897509628