Хигиенист/ка
София
длъжност на непълно работно време
От 500 до 1000 лв.

София длъжност на непълно работно време От 500 до 1000 лв.

Асенко 04 е българска компания с лидерските позиции за професионалното почистване. Във връзка с разрастване обема на работа търсим;

Отговорности

ЗАДАЧИ И ОТГОВОРНОСТИ:

• Почистване и поддържане на високо ниво на хигиената в поверения обект;
• Почистване на офис помещения и прилежащи части;
• Грижа за поверената техника.

Изисквания и необходими умения

НИЕ ОЧАКВАМЕ ОТ ВАС:

• Усет към чистота и хигиена;
• Отговорно отношение към работата;
• Организираност и сръчност;
• Предишна работа на такава позиция е предимство.

Тел. за контакт: 0893398400

Очакваме само сериозни и добре обмислени кандидатури. Одобрените кандидатури ще бъдат уведомявани за час и дата за интервю.

Ние ценим своите лоялни и способни служители - станете част от екипа ни!

Ние Ви предлагаме

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

• Трудов договор;
• Работно време-непълно на 5 часа от 06;00-до 11;00 часа; 3 часа-от 08;00-11;00 часа.
• Заплащане-630 лв. нето, 420 лв. нето.

Информация за контакт

Телефон: 0893398400

ITCD 2024 Employers