90 СУ "Генерал Хосе де Сан Мартин"
Хигиенистка
София
длъжност на непълно работно време

Хигиенистка

София длъжност на непълно работно време

За нас

- Иновативно училище с млад и високо квалифициран екип
- Училище носител на престижната награда "Златна ябълка" 2021 г. за принос към живота на децата
- Училище в облака
- Училище с най-голем и модерен СТЕМ център в България /център "раСТЕМ" в света на науките/
- Училище с внимание към детайла

Отговорности

- Да се грижи за чистота на материално-техническата база и училищните зелени площи и двор
- Да спазва стриктно указанията по почистване
- Винаги да е на работното си място
- Да спазва стриктно работното време
- Постоянно наблюдение на санитарните помещение и почистване и дезинфекция на 30 минути, когато има ученици

Изисквания и необходими умения

- Да реагира бързо
- Да почиства качествено съответните повърхности
- Да умее да работи в екип

Ние Ви предлагаме

- Да сте част от най-бързо развиващото се училище
- Добри финансови условия
- Бонуси за добре свършена работа
- Ваучери за храна

Информация за контакт

Телефон: 028250854

VCD