Иконом, с настаняване
гр. София
От 1500 до 2000 лв.

гр. София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Агенция "АБЕЦЕ Комюникейшън" търси иконом, с настаняване в дома на семейството, за свои клиенти - семейство, живеещо в кв. Витоша.

Работно време:

- 5-дневна работна седмица, с настаняване в дома на семейството.
- Възможно е предоговаряне на работните дни, като изискването да се нощува в дома на семейството остава.

Отговорности

1. поддържане на чистотата в дома, пускане на пералня, сушилня, гладене, сгъване и прибиране на дрехите, подреждане, пускане на миялна, смяна на спално бельо и кърпи и др.

2. Грижи за момиче на 9 години, когато е у дома; пазаруване и готвене за детето; грижа за неговите дрехи, вещи и стая;

3. Домакинството се състои от трима души - жена, мъж и 9-годишно дете.

Изисквания и необходими умения

Ако това предложение Ви е заинтригувало, моля изпращайте автобиография и актуална снимка. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю в агенцията. Агенцията НЕ ИЗИСКВА такса от кандидатите за работа. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Ние Ви предлагаме

Заплащане: 1500 лв месечно.

Агенция "АБЕЦЕ Комюникейшън" притежава лиценз за извършване на посредническа дейност № 2265 от 03.05.2017 г.

Информация за контакт

Телефон: +359 888617941

ITCD