SDMV Europe
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Индустриален електротехник
други в чужбина, Германия
От 4000 до 5000 лв.

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

Ние сме оторизиран представител на Работодатели от Европа за набиране на квалфициран персонал за временна и постоянна трудова заетост

Отговорности

На тази позиция ежедневните ви задачи включват:

Самостоятелно изпълнение на електроинсталационни работи в индустриалния сектор
Готовност за работа при производство, поддръжка и ремонт на електрически системи
Извършване на повторни проверки в съответствие с приложимите стандарти
Поддръжка на системи за обслужване на сгради
Ремонт на промишлени системи (идентифициране и отстраняване на неизправности)
Пускане в експлоатация и изпитване на машини
Изготвяне на електрически схеми с помощта на CAD програми за чертане
Тясно сътрудничество с всички служители в производството
Общи електронни дейности
Ръчни дейности (окабеляване)

Изисквания и необходими умения

За да кандидатствате за тази позиция, трябва да имате автобиография на немски или английски език;
Задължително е да имате поне две години опит като електротехник в промишлеността;
Познания в областта на роботиката (ABB, Epson) са голям плюс;
Необходим е собствен автомобил или друго транспортно средство ;
Способност за самостоятелна работа и работа в екип;
Сериозен и мотивиран;
Желание да живеете и работите с различни националности;
Възможност за по-дълъг престой в Германия.

Ние Ви предлагаме

Трудов договор, седмично заплащане,осигуровки.
Гарантирани 42 часа/седмица
Договор на немски език
Цялата необходима подкрепа при първоначалното администриране
Осигурени единични спални в добре оборудвани общи къщи
Работни обувки и дрехи се предоставят безплатно

Информация за контакт

Телефон: +359897509628