Интернет техници и сплайсьори
Софийска област, София
От 1000 до 1500 лв.

Софийска област, София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

OPTIC-COM е изцяло български интернет оператор, специализиран в разработването на интегрирани телекомуникационни решения за корпоративни клиенти и крайни потребители, съобразени с техните индивидуални нужди.

Отговорности

Вашите задължения ще бъдат:
- изграждане и отстраняване на аварии на оптична и безжична свързаност към клиентите;
- настройка на Windows OS при клиенти за работа с LAN и оптични мрежи;
- настройка на клиентски рутери и устройства за предоставяне на интернет услуги;
- спазване на план график за изпълнение на задачите.

Изисквания и необходими умения

Какво ви прави подходящи за нас:
- техническо образование;
- опит на същата или подобна позиция се счита за предимство;
- внимание към детайла и техническото изпълнение.

Основни отговорности:

- Диагностициране и разрешаване на технически проблеми с интернет услугите, както и на тези с телевизията;

- Включване на нови абонати към мрежата и настройка на клиентско оборудване;

- Диагностициране и разрешаване на технически проблеми;

- Работа с оптични мрежи,LAN мрежи и безжични мрежи;

- Работа със сплайсер;

- Изграждане и поддържане на трасета;

- Работа с пробивни машини;
- организираност и отговорност;
- умения за работа в екип;
- шофьорска книжка - категория "В".

Ние Ви предлагаме

- коректно заплащане;
- актуализиране на възнаграждението според постиженията;
- въвеждащо обучение;
- работа в млад и амбициозен екип;
- възможност за израстване в йерархия на фирмата.
- възможност за развитие с последните технически нововъведения в тази сфера (технологии като PON и WLAN);

Месторабота - София.

Очакваме Ваше CV и актуална снимка.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
VCD