Айгер Инженеринг ООД
Инженер дизайнер
Пловдив
От 3000 до 4000 лв.

Пловдив длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Отговорности

Ежедневните ви дейности в отдел Инженеринг ще бъдат свързани с проектирането на високотехнологични и разнообразни машини за различни индустрии от световния пазар. Задачите ви ще бъдат в посока проектиране и разработване както на отделни части, така и на сложни, комплексни и движещи се възли и машини. Основният продукт, с който ще работите, е Solid Works. Бъдете сигурни, ще имате възможност да се докоснете и до много други софтуери, които са част от работата на инженерите в Айгер. Отдел Инженеринг на Айгер ще ви даде възможност да се докоснете до истинско R&D.
Инженерният ни екип се състои от над 40 инженери от различни области на машиностроенето. Станете част от професионалистите при нас и добавете в автобиографията си опит в голяма и структурирана организация.

Изисквания и необходими умения

Хора с опит в проектиране и разработване на машини. Предходен опит със Solid Works е предимство. Подходящият кандидат има желание и хъс да се развива в света на машиностроенето и дизайна.

Ние Ви предлагаме

Персонален план за професионално и финансово развитие;
Въвеждащо обучение;
Възможност да придобиете Международно признат сертификат от Dassaut Systemes за работа със SolidWorks;
Пълни осигуровки;
Лично отношение и индивидуални ментори;
Запомнящи се тиймбилдинг и партита;

Информация за контакт

Телефон: 032/ 90 50 42

JobTiger Banner