Инженер ОВиК
к.к. Камчия
От 1000 до 1500 лв.

к.к. Камчия длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Санаторно-оздравителният комплекс „Камчия“ е разположен на българския бряг на Черно море, в близост до уникалния природен резерват, под защитата на ЮНЕСКО, до устието на река Камчия. Това е уникален център от нов тип, който предлага програми свързани с отдих, образование, култура, творчество, спорт, здраве, бизнес и конгресен туризъм

Отговорности

• Контролира нормалното функциониране на климатичните инсталации и битови
съоръжения;
• Извършва техническо обслужване на климатичната техника, бойлери и котли;
• Диагностицира и при необходимост извършва ремонт на климатичните инсталации,
бойлери и котли;
• Извършва профилактика на съоръженията;
• Съхранява и води надлежно промени по техническата документация;
• Участва в изготвянето на заявки за доставки;
• Спазва техническата безопасност, охрана на труда и противопожарна защита

Изисквания и необходими умения

• Завършено висше образование;
• Сериозни познания и минимум 2 години опит в сферата на топлотехника и ОВиК системи
• Познания по електротехника ще се счита за предимство
• Внимание към детайла, организираност, сръчност, работа в екип

Ние Ви предлагаме

• Постоянен ТД, реални СО и ЗО върху 1400 лв.;
• Допълнително 1% за професионален трудов стаж
• Навременно възнаграждение;
• Петдневна работна седмица от 08:00 до 17: 00 часа; по време на активния летен сезон се предвиждат дежурства по график;
• Работа в екип от специалисти;
• Осигурен транспорт;

Позицията е постоянна, затова отправяме молба да кандидатстват хора от Варна и региона.

Информация за контакт

Телефон: 0897017146