ФИЛПЛАСТ ООД
Инженер по контрол на качеството
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

“ФИЛПЛАСТ” ООД е българска компания , производител на пластмасови изделия и инструментална екипировка.

Отговорности

- Извършване на краен контрол на качеството, включително за изделия за автомобилната индустрия
- Изготвяне на FMEA, R&R анализ, SPC анализ, PPAP и други инструменти за работа в автомобилната индустрия
- Обработка на постъпили рекламации, изготвяне на 8D репорт

Изисквания и необходими умения

• Техническо образование
• Опит при контрол на качеството в автомобилната индустрия – поне 3 години
• Свободно разчитане на технически чертежи
• Свободно боравене с технически средства за измерване
• Английски език ниво поне В2

Ние Ви предлагаме

- Организиран транспорт от Пловдив и региона
- Допълнителни обучения за лично и професионално развитие
- Възможност за развитие в компанията
- Отлични условия и приятна среда на работа
ITCD 2024 Employers