HRS Bulgaria
Инженер поддръжка
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш патньор произовдствена компания в сферата на хранително-вкусовата промишленост, сме в търсене на: Инженер поддръжка.

Основни отговорности:

Извършва техническа поддръжка на машини и оборудване;
Тества производствените машини и съоръжения след техническо обслужване;
При необходимост подпомага екипа при отстраняване на повреди и неизправност;
Усъвършенства и прилага процедури за управление на цялостна поддръжка;
Отговаря за поддръжката на машините и съоруженията и сградния фонд.

Компанията предлага:

Петдневна работна седмица;
Осем часов работен ден ( 08:00 - 17:00 часа);
Безсрочен трудов договор;
Отлично - атрактивно възнаграждение.

Изисквания:

Образование - висше;
Трудов опит - минимум 3 години;
Опит с MS Office;
Конфиденциалност и лоялност;
Умение за работа в екип.
‍При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

‍Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers