СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД
Инженер поддръжка производствено оборудване / опаковъчни машини, шприц и печатаща машина/
Свищов
От 2000 до 3000 лв.

Свищов длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Нашият клиент е утвърдена от над 20 г. на световните пазари компания в областта на производството на богата гама ароматизатори, освежители за автомобили . Компанията работи за износ в над 30 държави в света. Във връзка с развитие на дейността си, разрастване на производствената база и оборудване, компанията търси да назначи подходящ кандидат за
ИНЖЕНЕР ПОДДРЪЖКА ПРОИЗВОДСТВЕНО ОБОРУДВАНЕ / опаковъчни машини, шприц и печатаща машина/, град Свищов.

Отговорности

• Следи за правилната експлоатация и поддръжка на машините и съоръженията Осигурява безаварийна и надеждна работа на ел. оборудването.
• Следи за поддържането в изправност производствените линии, машините и съоръженията – електроника, ел.оборудване
• Извършва планови и непланови ремонти
• Контролира натоварването на оборудването, извършва превантивна дейност за недопускане на аварии;
• Участва в съставянето на планове за поддръжка на машините, графици за ремонта на оборудването;
• Анализира авариите и причините за престои и предлага мероприятия за ликвидирането им;
• Осигурява спазването на правилата за охрана на труда и безопасна работа при ремонта на енергийните мрежи и енерго съоръженията;
• Работи с техническа и производствена документация, със стандарти по ISO

Изисквания и необходими умения

• Висше техническо образование - специалности : Електроинженерство, Енергетика, Електроника, Промишлена автоматизация или др.
• Професионален опит - съответстващ на длъжността в производствена компания – 3-4г .
• Опит в работата с техническа документация за производствено оборудване
• Използване на технически английски език при работа с техническа документация на машините
• Добра компютърна грамотност - MS Office
• Умения за работа с електрическо оборудване, електрически и ръчни инструменти

Ние Ви предлагаме

• Възможност за професионална изява и развитие в перспективно развиваща се стабилна производствена компания .
• Много добри условия на работа. Заплата от 2000 до 2400 BGN (Бруто)
• Едносменен режим на работа;
• Петдневна работна седмица – от понеделник до петък;

Предложението е валидно за кандидати от цялата страна. Компанията поема настаняване и квартирни разходи.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография.
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно изискванията на ЗЗЛД.

С всички кандидати, одобрени по документи ще бъде проведено интервю.

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ - лиценз № 2221 от 16.03.2017г.

Информация за контакт

Телефон: 02 873 95 94

VCD