Вазовски машиностроителни заводи ЕАД
Инженер, проектант част ЕЛ "Електрообзавеждане"
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

„Вазовски Машиностроителни Заводи“ ЕАД - гр. Сопот е най-голямото държавно предприятие от военно-промишления комплекс на страната, произвеждащо специална продукция.
Във връзка с разширяване на своята производствена дейност, дружеството търси да назначи Инженер, проектант част ЕЛ "Електрообзавеждане".

Отговорности

Разработва идейни и инвестиционни проекти по част ЕЛ, съгласно производствените изисквания и условия в дружеството, или адаптира към същите вече изработени такива.

Изисквания и необходими умения

- Висше техническо образование, магистър с електротехническа специалност;
- Дисциплинираност и отговорност;
- Умения за работа в екип;
- Умения за бърза и адекватна реакция, лоялност

Ние Ви предлагаме

- Добри възможности за професионална реализация и развитие;
- Добро заплащане, включително ваучери за храна;
- Транспорт до работното място (от населени места в община Карлово);
- Бонуси при добри резултати в работата.

Ако проявявате интерес към обявената позиция, моля изпратете свое актуално CV на български език.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
JobTiger Banner