HRS Bulgaria
Инженер Проектиране на Електрически Компоненти
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ние в HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение! За наш доверен клиент, търсим мотивиран Инженер Конструктор - електрически компоненти, който съчетава солидна техническа подготовка и способността да функционира добре в прогресивна работна среда.

‍Основни отговорности:‍

Проектиране на инсталации за електрически компоненти;
Определяне на маршрути за инсталация на кабелни сетове;
Изготвяне на 3D чертежи на компоненти и сглобки с CAD система - Creo Parametric;
Създаване и проверка на чертежна документация.
Предложението:‍

Конкурентно възнаграждение;
Вътрешно – фирмени обучения и повишаване на квалификацията;
Цялостна програма за управление на здравето - ергономия, спортни карти, консултации по диететика, психолог, юмейхо, йога, футбол, народни танци и др.;
Покрити транспортни разходи;
Възможност за работа от вкъщи.
Изисквания:‍

Висше образование в областта на Машиностроенето, Мехатроника;
Отлично владеене на английски език;
Познания по немски език – се счита за предимство;
Опит в проектирането и разработката на машини - се счита за предимство;
Опит с 3D CAD софтуер (предпочитано ProEngineer).
При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

NCD2024 Banner