СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД
Инженер,технолог корпусен участък
Чирпан
От 1500 до 2000 лв.

Чирпан длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Нашият клиент „Бъдещност“ АД , гр. Чирпан е модерно, развиващо се предприятие за проектиране, производство и продажби на хидравлични разпределители и компоненти с над 100г. история. Над 80% от продукцията на предприятието се изнася извън страната. Фирмата доставя хидравлично оборудване в Европа, Южна и Северна Америка, Близкия Изток, Австралия и Нова Зеландия. във връзка с разрастването си предприятието търси:
Инженер / технолог корпусен участък /фрезови центри/

Предложението е валидно за кандидати от цялата страна, като се предлага съдействие и поемане на разходи за преместване.

Отговорности

Проектира технологичен процес при многостранна обработка на корпусни детайли върху обработващи центри.

Следи целия технологичен процес, контролира спазването на технологията на производството и работата на оборудването, инструментите, екипировката и приспособленията.

Извършва валидиране на промените в производствените процеси и инструменталното оборудване.

Създава програми за обработване на корпусни и ротационни детайли върху обработващи фрезови центри, с управление Mazatrol, Fanuc; /Хоризонтални четириосни центри, вертикални четири и пет осни обработващи центри/

Съставя технически задания за конструиране на нестандартна инструментална екипировка и приспособления.

Изисквания и необходими умения

•Висше образование – машинен инженер или друга подходяща специалност. Предимство е специалност "Студена обработка на метали
•Професионален опит като технолог минимум 2-4г.
•Умения за работа с CAD/CAM системи Solid Works , Esprit
•Познаване на ISO 9001:2008 или друг необходим стандарт за качество

Ние Ви предлагаме

Възможност за професионална реализация и развитие във стабилна, водеща в своя бранш компания, поставила си амбициозната цел да работи на световно ниво изцяло за износ. Отлична работна атмосфера и условия на труд.
Много добро възнаграждение, съответстващо на отговорностите на позицията и социален пакет, който включва поемане на транспортни и квартирни разходи.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно ЗЗЛД. Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ -лиценз № 2221 от 2017г. МТСП

Информация за контакт

Телефон: 02 873 95 94

ITCD