Линднер България ЕООД
Инженер ВиК системи(м/ж)
София

София длъжност на пълно работно време

Lindner Group е глобално активна строителна компания с повече от 30 дъщерни фирми и над 7500 служители, водеща в разработване, производство и монтаж на продукти за сухо строителство, интериорен дизайн, както и в комплексното изпълнение на сгради и съоръжения.

„Линднер България“ ЕООД предлага пълна инженерингова услуга в строителния процес от проектиране до цялостно изграждане на строителни обекти или изпълнение на отделни фази от строителството.
Търсим отговорни и мотивирани кандидати за работа, които да присъединим към нашият екип от професионалисти.

Отговорности

Самостоятелно координира, организира, контролира и отговаря за качествено изграждане и правилно функциониране на ВиК-системи на строителни обекти;
• Отговаря за контрола на проектна документация;
• Изготвяне на тръжна документация за възлагане изпълнение на отделни системи и изясняване на стандарти за тяхното изпълнение;
• Оценяване на получени оферти;
• Участва в преговори по възлагане на подизпълнители/доставчици/;
• Анализира на резултати от строителен обект;
• Оптимизиране организацията на строителство и разхода на материали

Изисквания и необходими умения

• Висше техническо образование - Строителен инженер, Водоснабдяване и канализация;
• Трудов опит на сходна позиция - 3 години
• Владеене на Английски език/или Немски език - писмено и говоримо;
• Много добри познания на MS-Office/MS Excel, MS Word, BM, MS Project/;
• Познаване на действащите нормативни документи, регламентиращи строителния и инвестиционния процес
• Отговорност, инициативност и изпълнителност;
• Организационни умения - управление на времето, управление на приоритетите;
• Умение за работа в екип

Ние Ви предлагаме

• Работна позиция в компания лидер на българският строителен пазар;
• Работа във високо професионална, етична и приятелска работна атмосфера;
• Среда, в която продуктовата експертиза, качество, професионални и персонални контакти, обвързаност и ангажираност са възнаградени;
• Вълнуваща, приятелска и подкрепяща работна обстановка;
• Професионално развитие;
• Възнаграждение, съобразно опита, квалификацията и уменията;
• Възможност за безплатно ползване на ваканционни къщи в Европа

Информация за контакт

Телефон: 02 489 9200

JobTiger Banner