Кабелен техник
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Фирма Новатех ЕООД е с дългогодишен опит в сферата на IT услугите. Основната дейност на фирмата е изграждане на системи за видеонаблюдение, контрол на достъп, хардуерна и софтуерна IT поддръжка на фирми

Фирмата търси да наеме служител за изтегляне на кабелни трасета и монтаж на оборудване

Отговорности

Изграждане на кабелни трасета
Монтаж на телекомуникационно оборудване
Доставка на техника

Изисквания и необходими умения

Задължително изискване:
- шофьорска книжка

Предимство би било, ако кандидатът има:
- опит в работата с мрежи - оптични, медни и безжични
- добра комуникативност
- владеене на Английски език
- опит в изграждането на системи за видеонаблюдение
- опит със сплайсване и измерване на оптични кабели
- опит с PON мрежи
- хардуерни и софтуерни познания свързани с компютри и лаптопи

Ние Ви предлагаме

трудов договор
20 дни платен отпуск
добро заплащане

Информация за контакт

Телефон: 0885836555

JobTiger Banner