Касиер, обслужващ метаноколонка
София
От 1000 до 1500 лв.
 Подходяща за бежанци

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.  Подходяща за бежанци

За нас

ГАЗТРАНС ООД търси да назначи

Касиер, обслужващ метаноколонка на метанстанция.

Метанстанцията е с непрекъснат режим на работа. На 12 часови дневни и нощни смени по предварително изготвен от Управителя график.

Ако преценяваш себе си като позитивен и отговорен човек, търсещ сигурна работа с ясни правила, то тогава стани един от нашия екип.

Отговорности

Основни отговорности и задължения:
- вежливо, експедитивно и коректно обслужване на клиентите;
- поддържане на добрия търговски вид и хигиена на работното място;
- предлага активно горива и продукти;

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидатите:
- сериозно отношение към работния процес;
- комуникативност, лоялност, любезност;
- стриктно спазване на вътрешните стандарти и инструкции;

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:
- безплатно обучение
- сменен режим на работа – 12-часови дневни и нощни смени
- работата е подходяща за постоянна и за студенти, и за допълнителна
- възможност за развитие
- без забавяне на заплатата

Информация за контакт

Телефон: 0897308777

VCD Banner
JobTiger Banner